Jovetić Škuletić
Petar Škuletić / Twitter
Odigrane su utakmice trećeg kola Kupa Francuske, a plasman dalje svojim timovima obezbijedili su Stevan Jovetić i Petar Škuletić.

Monako je kao gost bio bolji od Grenobla, a jedini gol dao je nekadašnji špic Partizana Stevan Jovetić, u 36. minutu.

Kao gost je pobijedio i Monpelje, sa 2:0. Vodeći gol Strazburu je u prvom minutu sudijske nadoknade u prvom poluvremenu dao je Andi Delor, a konačan rezultat postavio je Škuletić, u 88. Inače, bivši napadač kluba iz Humske ušao je u igu 20 minuta ranije.

Na terenu su bila još dvojica igrača poznata ljubiteljima fudbala u Srbiji. Za Strazbur je sve vrijeme igrao Stefan Mitrović, a za Monpelje nekadašnji član Crvene zvezde Damijen le Talek.

Plasman u narednu fazu Kupa Francuske dalje su obezbijedilii i Olimpik Marsej koji je kao gost pobijedio Okser sa 2:0, kao i Tuluz koji je takođe slavio kao gost. Pobijedili su Bordo sa 2:0.

I Lans je bio uspješan iako nije bio domaćin. Rezultat na gostovanju Nantu je bio 4:2. Inače, uprava Nanta je nešto ranije otpustila Rajmona Domeneka.