Junajted se ponovo provukao protiv Atalante, Bajern i Juventus raspucani

0
5
Junajted
Fudbaleri Atalante i Mančester junajteda odigrali su 2:2 u utakmici četvrte runde grupne faze Lige šampiona.

Ponovo je Atalanta bila nadomak pobjede protiv jednog od najvećih klubova svijeta, ali je spasilac ”đavola” još jednom bio Kristijano Ronaldo.

Domaćin je poveo golom Iličića u 12. minutu, a Ronaldo je u sudijskoj nadoknadi, nakon fantastične akcije i lijepe asistencije Bruna, uspio da izjednači.

Novu prednost Atalanti donio je Zapata u 56. minutu, a Ronaldo je svojim drugim golom, u 92. minutu donio bod Junajtedu.

Bajern je uz het-trik Roberta Levandovskog nadigrao Benfiku (5:2), dok je Juventus na krilima Paola Dibale savladao Zenit (2:0).

Važnu pobjedu ostvarila je Barselona na gostovanju Dinamo Kijevu (1:0), a čovjek odluke bio je Fati.