0
17
Juventus
Twitter Dušan Vlahović
Fudbaleri Bolonje i Juventusa odigrali su neriješeno rezultatom 1:1 u utakmici 33. kola italijanske Serije A.

Bolonja je najprije povela na ovom meču i to golom Marka Arnautovića, i minuti su ih dijelili od pobjede, međutim sve je to promijenio srpski fudbaler Dušan Vlahović.

Naime, prvo poluvrijeme je proteklo bez golova dok je drugo bilo dosta zanimljivije.

U 52. minutu je Arnautović pobjegao odbrani Juventusa, pa asistenciju Sorijana pretvara u vođstvo od 1:0.

Sve se preokrenulo u samom finišu meča kada je VAR odredio direktan crveni karton Adami Sumaru zbog prekršaja kao poslednji igrač odbrane, a to je posebno naljutilo Garija Medela.

Medela se unio u lice sudiji i za 10 sekundi dobio dva žuta kartona pa se Sumaru pridružio u svlačionici, a na terenu je ostalo 9 izabranika Siniše Mihajlovića.

Bolonja nije uspijela da se odbrani i Dušan Vlahović je ponovo bio heroj i pogotkom u 95. minutu spasao Juventus.