Kuman
Ronald Kuman/Twitter

Barselona nije odnijela pobjedu na gostovanju Levanteu uprkos na kojem je konačni rezultat bio 3:3, svoje mišljenje o utakmici dao je Ronald Kuman.

Ova propuštena šansa bi možda mogla skupo da košta Barsu u trci za titulu. Sada Atletiko ima 77 bodova iz 35 utakmica, Barselona je druga sa 76, ali iz 36 mečeva. Real je treći sa 75.

-Bili smo dobri u prvom poluvremenu, sa dobrim ritmom i prednošću na semaforu. U drugom smo izgubili mnogo lopti i naš ritam je opao. Posle 2:2 smo reagovali, dali gol, ali su oni posle toga dali još jedan gol. Da primimo tri gola u 45 minuta… To nije nivo Barselone – priznao je Kuman čija je budućnost na klupi neizvjesna.

-Treneri su uvijek pod znakom pitanja. Ali i razumijem da će posle drugog poluvremena da bude pitanja. Razočarani smo. I dalje se pitamo šta se desilo u nastavku. Moramo da idemo dalje, kao i da se spremamo za narednu sezonu – zaključio je Holanđanin.

Do kraja sezone u La Ligi ostale su dvije utakmice, sa Seltom i Eibarom.