Kuman
Trener Barselone Ronald Kuman oglasio se nakon sinoćnjeg poraza tokom gostovanja Realu (2:1) i iskazao nezadovoljstvo zbog suđenja.

On je istakao da je posebno uticalo jer u finišu nije gledao VAR nakon što je obore Brajtvajt u šesnaestercu Reala.

“Svaki navijač Barselone mora biti nezadovoljan suđenjem. Ono je bio penal na Brajtvajtu, a nijesam zadovoljan ni sudijskom nadoknadom. Igralo se samo četiri minuta, a sudija je tri samo potrošio na zamjenu uređaja na ruci.

Moralo je još da se igra. Što se same utakmice tiče, nismo bili dobri u prvom poluvremenu, ali smo se digli u nastavku. Ne razumijem zašto u Španiji nema VAR-a”, rekao je Kuman.