Lakazet
Izvor: Twitter
Francuski fudbaler Aleksandre Lakazet kaže da im je glavna stvar bila da izbjegnu poraz i ukazao je na greške koje moraju da poprave u budućnosti.

Arsenal je poveo u prvom poluvremenu, gosti su okrenuli rezultat u drugom, a Lakazet u petom minutu sudijske nadoknade vremena sprečio poraz domaćeg tima – 2:2.

Glavna stvar je bila da izbjegnemo poraz. Naravno, željeli smo da pobjedimo, počeli smo dobro, ali smo onda prestali da igramo. Mislim da je ovo nešto na čemu moramo da radimo u budućnosti”, rekao je Aleksandre.

Francuz je postigao prvi gol ove sezone.

Da, to mi je bio prvi gol u sezoni. Znam da moram da se potrudim da dobijem što više minuta. Pokušavam da uživam što više mogu dok sam na terenu.“

Arteta nam je rekao da kada igramo dobro navijači su uz nas. Kada su navijači uz nas to nam daje ogromnu energiju. Tada moramo da im damo ono što žele. Protiv Kristal Palasa smo pokazali da imamo karakter, da ne odustajemo ni kad smo pali”, zaključio je Aleksandre.