Real Madrid LaLiga
U okviru 24. kola LaLige Sosijedad je deklasirao Alaves, dok su Ueska i Granada odigrali fenomenalan meč.

Real Sosijedad je više nego ubedljivo savladao ekipu Alavesa rezultatom 4:0.

Od samog starta utakmice mogao se naslutiti ishod današnje utakmice. Sosijedad je na krilima Isaka došao do još jednog trijumfa u španskoj LaLigi.

Pomenuti Isak je postigao tri pogotka, da bi konačan rezultat postavio Porto u 73. minutu utakmice.

Ueska je u fenomenalnom meču pobijedila Granadu rezultatom 3:2.

Gostujući sastav je poveo već u 8. minutu preko Kvina, a onda je uslijedio totalni preokret poslednjeplasirane ekipe španskog prvenstva.

I pored promašenog penala, Ueska je sjajnom serijom od tri pogotka došla do velike prednosti od 3:1.

Granada je smanjila prednost domaćina u 59. minutu preko Sora, ali gosti nisu imali snage da stignu do pozitivnog rezultata.