Lester bez trofeja, Notingem bomba iznenađenja

Lester je na današnjem meču protiv Notingem foresta doživio poraz i to rezultatom 4:1 i time ostao bez trofeja.

Lester iza sebe ima osvojenu titulu FA kupa, imao je sedam uzastopnih pobjeda sve do meča sa Notingenom, gdje su “lisice” doživjele hladan tuš, otreznjenje, izgubivši 4:1 od ekipe Notingema.

Već u prvom poluvremenu utakmice fudbaleri Notingema su poveli rezultatom 3:0. Pogađali su Zikernagel, Džonson i Voral. Sa druge strane, jedini gol za ekipu Lestera postigao je Ihenača.

Utakmica biva riješena u 62. minutu, kada je konačan rezultat, svojim pogodkom, postavio Spensi.

Notingem kao ekipa koja je imala loše nastupe, lošu tradiciju i mnogo izgubljenih utakmica se pretvorila u aždaju koja guta pobjede dolaskom Stiva Kupera.

Sljedeći test, Notingem će imati u susretu sa Hadersfildom.