Lester remizirao sa Vest Hemom!

Utakmic u okviru 25. kola Premijer lige između Lestera i Vest Hema završena je bez pobjednika i to rezultatom 2:2.

Fudbaleri sa klupe predvođeni Dejvidom Moesom bolje su otvorili meč. Nakon prve ozbiljnije prilike na meču gosti su postigli gol.

Nakon odlične akcije i sjajnog centaršuta na loptu je naletio Boven i snažnim udarcem zakucao loptu u mrežu protivnika za prvo vođstvo na meču.

Pred sam kraj prvog poluvremena gužva pred golom „Čekićara“, navela je Kresvela da igra rukom i dosuđen je penal za Lester.

Penal je izveo Tilemans i Lesteru donio prvo izjednačenje u meču.

Ovim golom postavio je i konačan rezultat nakon prvih 45 minuta igre.

Drugo poluvrijeme je bilo za nijansu uzbudljivije.

U 57. minutu dogodio se potpuni preokret. Naime, nakon dobre akcije odličan centaršut je poslao Barns, a najviši u skoku bio je Pereira i donio potpuni preokret svojoj ekipi za 2:1.

Bilo je mirno do 80. minuta, kada je Lanzinija zamijenio Benrama u ekipi Vest Hema.

Alžirac je unio potrebnu energiju ekipi i priprijetio u nekoliko navrata Šmajhelu, ali nije uspio da dođe do pogotka.

Taman kada se sve činilo gotivim, ponovo je došlo do obrta.

U 90. minutu  je dobio korner, a najviši u skoku je bio Doson i pogodio za 2:2 i tako postavio konačan rezultat meča.