Liverpul
Fudbaleri Liverpula savladali su sa 3:2 ekipu Milana, u prvom kolu grupne faze Lige šampiona.

Poveli su ”redsi” autogolom Tomorija u 9. minutu, da bi Salah pet minuta kasnije promašio penal.

Kazna je stigla u finišu prvog dijela kada su Rebič i Dijaz preokrenuli rezultat.

Ipak, novi preokret uslijedio je u nastavku kada su Salah i Henderson donijeli pobjedu Liverpulu.

Siti je u goleadi na Etihadu bio bolji od Lajpciga – 6:3.

Bila je to 300. utakmica za Gvardiolu na klupi ”građana”, a njegovi izabranici su uspjeli da mu uljepšaju jubilej.

Golove za Siti postigli su
Ake u 16., Mukiele (autogol) u 28., Marez u 45., Griliš u 56., Kanselo u 75. i Žesus 85. minutu. Sva tri gola za goste postigao je Nkunku (42., 51. i 73).