Mančester junajted savladao Fulam za povratak na vrh tabele! (2:1)

Mančester junajted opravdao je ulogu favorita na gostovanju Fulamu i pobjedom od 2:1, ponovo stekao dva boda prednosti u odnosu prve pratioce.

Fulam je poveo već u petom mninutu kada je Lukman iskoristio sjajnu loptu Andre-Franka.

Odgovor Mančester junajteda stigao je u 21. minutu. Edinskon Kavani je odlično reagovao na odbijenu loptu koju je i proslijedio iza leđa golmana domaćih.

Junajted je dominirao nakon izjednačujućeg gola, a pobjedu gostima donio je Pol Pogba. Francuz je u 65. minutu uspio da se izbori za prostor na dvadesetak metara od gola,iskosa sa desne strane, odakle je uputio neodbranjiv šut i lopta je završila u ‘maloj mreži”.

Fulam je u nastavku pokušao da dođe do boda, ali je Junajted rutinski sačuvao prednost.