Mančester nakon preokreta savladao ''fenjeraša'' (3:2)

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Šefild kao gosti sa 3:2 u meču 13. kola engleske

Izabranici Ole Gunara Solskjera zabiljeđili su novu pobjedu u Premijer ligi i polako se približavaju samo vrhu tabele.

Šefild je prvi došao do vođstva i to u petom minutu kada je pogodio MekGoldrik.

Junajted je do poravnanja došao u 26. minutu preko Markusa Rašforda, da bi sedam minuta kasnije Entoni Marsijal donio potpuni preokret.

Na visokoih 3:1 povisio je Rašford u 51. minutu svojim drugim golom na ovom meču.

Domaća ekipa smanjila je na 3:2 u samom finišu susreta preko MekGoldrika koji je postigao svoj drugi gol na meču, ali Šefild nije uspio da stigne do poravnanja do kraja meča.

Nakon ove pobjede Mančester junajted je šesti na tabeli sa 23 boda, dok je Šefild zakucan za dno i ima samo jedan bod.