Gol Marka Marina donio bod Milojevićevom timu!

Bivši kapiten Crvene zvezde Marko Marin, dok mediji najavljuju njegov skori rastanak sa Al Ahlijem, on je večeras bio starter u meču sa Al Šababom i svojim golom donio bod domaćem timu.

U okviru petog kola saudijske Premijer lige je odigran ovaj meč, završen je rezultatom 2:2, a Marin je konačan rezultat postavio golom u 50. minutu.

Nakon nešto više od dva mjeseca, ovo je prvi gol prvoj zvezdi ekipe koju sa klupe vodi Vladan Milojević, a osim Marka, u startnoj postavi Al Ahlija bio je i Ljubomir Fejsa. Marin je zamijenjen u 72. minutu, a Fejsa je odigrao cio meč.

Prije nego je Marko dao gol, Al Ahli je poveo već u drugom minutu golom Tarmina, nakon čega je usledio preokret gostiju golovima Guanke u 44. i Al Sagura u 48. minutu.

Na četvrtom mjestu sa deset bodova je Al Ahli, a Al Šabab je drugi sa bodom više.