Marsijal zamijenio Mbapea koji je ostao zatečen ovim potezom

Mbape je ostao u čudu!

Pobjedu protiv Kazahstana u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo reprezentacija Francuske danas je ostvarila očekivanu pobjedu.

Francuzi su taj meč kao gosti dobili sa 2:0, a u prvom poluvremenu postignuta su oba gola.

Selektor Didije Dešamp odlučio je da na teren pošalje Kilijana Mpabea umjesto Entonija Marsijala, početkom drugog poluvremena, i ta izmjena se ovog popodneva dosta komentariše na društvenim mrežama.

Riječ je o tome to što Marsijal prilikom izlaska sa terena skroz ignorisao Mbapea, kome čak nije pružio ruku.

Fudbaler PSŽ-a je pogledao svog reprezentativnog saigrača, koji je vjerovatno bio nezadovoljan što ga je selektor izveo iz igre.