Megvajer: Razočarani smo...

Hari Megvajer – kapiten Mančester junajteda, bio je razočaran nakon večerašnjeg poraza od Jang Bojsa (2:1) u prvom kolu Lige šampiona.

Golom Ronalda Junajted je vodio u Švajcarskoj, ali je onda ostao sa igračem manje zbog isključenja Van Bisake.

Švajcarci su u drugom dijelu izjednačili, a u 95. minutu stigli do pobjede. Fudbaleri Jang Bojsa gol za pobjedu postigli su nakon velike greške Džesija Lingarda.

“Ovo je fudbal. Svi smo griješili večeras – nećemo kriviti Lingarda zbog kiksa. Dobro smo počeli u drugom poluvremenu. Izmjene, koje je menadžer napravio pomogle su nam prilikom odbrane gola. Oni nijesu imali velike šanse. Razočarani smo. Ipak, pred nama je još mečeva. U narednoj utakmici pokušaćemo da dođemo do tri boda”, poručio je Megvajer.

U narednom kolu Junajted dočekuje Viljareal.