Mesi barsa bilbao
Barselona je slavila na gostovanju Atletiko Bilbau u okviru odložene utakmice drugog kola Primere. Barselona je slavila rezultatom 2:3 a dva gola je postigao Lionel Mesi.

Mesi je učestvovao u sva tri gola Barse, a poslednja dva pogodka je postigao on. Prvi na asistenciju Pedrija, a da je noćas bila njegova noć potvrdio je u 62. minutu kada je na asistenciju Grižmana pogodio za 1:3.

U 90. minutu Bilbao je smanjio prednost i to na grešku argentinca kakvu ne viđamo često. Pogrešna predaja lopte u opasnoj poziciji što su domaći iskoristili i smanjili prednost na 2:3 postavivši konačan rezultat utakmice.

Barselona je ovom pobjedom konačno uskočila u jedno od mjesta koje vode u LŠ a ispred njih su sada samo Real Madrid i Atletiko.