0
10
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Twitter
Trener Bolonje Siniša Mihajlović kritikovao je sudije nakon meča njegove ekipe sa Udinezeom koji se završio rezultatom 2:2.

Izabranici Siniše Mihajlovića su imali utakmicu u svojim nogama, ali im je pobjeda izmakla u drugom minutu nadoknade.

Fudbaleri Bolonje su prikazali solidnu partiju iako je cijelo drugo poluvrijeme bila sa igračem manje na terenu.

-Dok smo bili sa 11 na terenu, nije bilo igre, da smo ostali kompletni, pobijedili bismo. Kada smo ostali sa desetoricom, ovo što se desilo bilo je logično. Nervira me jer je gol postignut u nadoknadi vremena. I ono što mi se nije svidjelo je suđenje. Imamo najviše kartona u Evropi, čak iako Siniša Mihajlović nije u timu, nego djeca. Njihovog igrača nisu isključili iako je bio sličan prekršaj kao i naš. Moram da kažem, ne mogu da držim jezik za zubima. Lakše je upozoriti 20-godišnjeg Svanberga nego De Pola- istakao je Siniša Mihajlović.

Trener Bolonnje je dodao kako su njegovi fudbaleri zaslužili pobjedu na ovom meču.

-Žao mi je momaka, zaslužili su pobjedu. Igrali su dobro, nismo mnogo rizikovali. Da su dali gol ranije, u redu, ali ovako ostaje gorak ukus u našim ustima. Držali smo se dobro sve do kraja, ostaje žal za pobjedom- naglasio ne Mihajlović.

Srpski stručnjak se posebno dotakao suđenja na današnjoj utakmici.

-Uvijek kažem ono što mislim. Kada nije u redu, kažem to. Ljudi iz kluba će vidjeti šta treba da se uradi. Ne mogu da prihvatim da je svaki prekršaj za žuti karton, cijelog prvenstva nam sude tako- zaključio je Siniša Mihajlović.