Mihajlović nije iznenađen!

Siniša Mihajlović nalazi se na klupi Bolonje koja je u današnjem Serije A poražena sa 6:1 od strane Intera, a imao je šta da kaže nakon utakmice srpski strateg.

U okviru četvrtog kola italijanskog prvenstva snage su odmjerili nero-azuri i fudbaleri Bolonje.

Furiozno je Inter otvorio susret i prednost stekao već u 6. minutu utakmice preko Lautara Martineza.

Do kraja poluvremena tim iz Milana tresao je mrežu još dva puta, a strijelci su bili Škrinijar u 30. i Barela u 34. minutu, pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 3:0.

Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku Edina Džeka koji je postigao dva gola, a u listu strijelaca Intera na ovom meču pridružio se i Vesino.

Počasni pogodak za Bolonju postigao je Teate u 86. minutu meča i postavio konačan rezultat 6:1 u korist nero-azura.

Nakon utakmice oglasio se Siniša Mihajlović koji kako kaže razloge ubjedljivog poraza vidi u prvom poluvremenu.

– Meč je završen u prvom poluvremenu, mi smo igrali oni su davali golove. Previše lako smo primali golove. Da smo uspjeli da držimo neriješeno na poluvremenu možda bi bilo drugačije – izjavio je srpski trener.

Kako navodi ekipa Intera kaznila je svaku grešku njegovog tima.

– Ali fudbal se ne igra za ‘ako’ ili ‘ali’, znamo to svi. Za svaku grešku protiv ovako dobrih igrača kakve ima Inter plaćaš. Teško je, ali srećom ponovo igramo već u srijedu kada nas čeka meč sa Đenovom – dodao je .