Mihajloviću smeta ponašanje njegove ekipe!

Bolonja je poražena u gostima od Empolija rezultatom 4:2, u okviru šestog kola Serije A.

Ovo je drugi poraz Bolonje u sezoni, i treća vezana utakmica bez pobjede.

U dosadašnjem dijelu šampionata Bolonja je upisala po dvije pobjede, remija i poraza.

Nakon današnjeg duela trener Bolonje, Siniša Mihajlović bio je veoma nezadovoljan izdanjem svojih igrača na terenu.

– Ništa se ne bi promijenilo i da smo postigli taj penal u prvom poluvremenu. Kako smo igrali, znao sam da kući nećemo odnijeti bodove. Empoli je ostvario zasluženu pobjedu, jer smo mi prespavali veći dio utakmice. U drugom poluvremenu smo imali neku reakciju, ali je to sve bilo jako loše – izjavio je Mihajlović.

Srpskog stratega nisu iznervirale greške koje su njegovi igrači pravili na terenu, već ponašanje fudbalera.

– Greške nisu problem jer su one sastavni dio fudbala. Ono što me ljuti, je neprihvatljivo ponašanje igrača na terenu. Kada ne izađemo sa pravim stavom na teren, rizikujemo da izgledamo katastrofalno. To govorim nakon svake utakmice od početka sezone. Ovakve stavri me mnogo ljute, takođe imamo previše padova u toku utakmice, za koje nema opravdanja. Jako mi je žao. Izvinjavam se predsjedniku i navijačima. Veoma sam razočaran – izajvio je Siniša

Bolonja trenutno zauzima desetu poziciju na tabeli Serije A, međutim u slučaju pobjede Torina na gostovanju Veneciji, ekipa Siniše Mihajlovića bi pala na jedanaestu poziciju.

U narednom kolu italijanskog šampionata, Bolonja dočekuje Lacio.