milan
U derbiju 35. kola Serije A, fudbaleri Milana ostvarili su spektakularnu pobjedu u borbi za Ligu šampiona pošto su trijumfovali protiv Juventusa u Torinu 3:0.

Ekipa Stefana Piolija bolju igru krunisala je golom u nadoknadi poluvremena, kada je pogodio – Braim Dias.

U 58. minutu Šćešnji je pročitao Frenka Kesija sa penala, koji je igrom rukom skrivio Đorđo Kjelini.

Gosta nije spriječila ni povreda Zlatana Ibrahimovića, pa je rezervsita Ante Rebić evrogolom iz daljine na povratni pas Benasera udvostručio prednost – raketom u gornji lijevi ugao sa 25 metar.

Fikajo Tomori postavio je konačan rezultat, sjajnim udarcem glavom nakon centaršuta Džalhanoglua.

U poslednjem kolu igraju Milan i Atalanta, ali Napoli zato ima najlakši raspored u borbi za Ligu šampiona.