Milanski derbi završen bez pobjednika, Čalhanoglu provocirao navijače bivšeg kluba

1
6
Milan Inter 1 1
Milan i Inter su podijelili bodove u derbiju 18. kola Serije A u utakmici koja je završena rezultatom 1:1 iako je lako moglo biti više golova sa obije strane.

Nismo dugo čekali na pogodak u ovoj utakmici, već u 11. minutu bivši igrač Milana, Hakan Čalhanoglu pogodio je sa bijele tačke iz penala koji je dosuđen faulom Tourea upravo nad njim. Nakon pogodka Hakan je gestikulacijom provocirao navijače bivšeg kluba.

milan

“Gosti” su slavili samo šest minuta, nakon gužve u 16ercu autogol je postigao De Fraj i to je, ispostaviće se konačan rezultat utakmice.

U finišu utakmice roso neri su silovito krenuli po tri boda, sijevale su šanse, pogođena je stativa ali nije bilo više vremena.