Milan
Milan je odigrao neriješenu utakmicu na svom terenu u 4. kolu grupne faze Lige Šampiona sa Portom, a utakmica je završila rezultatom 1:1.

Odmah na početku utakmice pao je prvi gol, Marko Grujić je oteo loptu Benaseru, a Grujić je istrčao u kontru i asistirao Dijazu koji je savladao Tatarušanua.

Nekoliko dobrih odbrana imao je rezervni golman rosonera u prvom poluvremenu, ali golman Porta je odbranio jako dobar šut sa distance Žirua.

U nastavku je Milan uspio doći do izjednačenja autogolom Mbembe nakon pokušaja Kalulua.

Ovo je za italijanski klub prvi bod u Ligi Šampiona, a za Porto četvrti, te su oni u mnogo boljoj poziciji za prolazak grupne faze od Piolijevih izabranika koji su u Serije a u skroz drugačijoj formi.