navijač
Meridianbet: Seria A
U terminu od 21 sat i 45 minuta odigrane su četiri utakmice 29. kola Serije A. Milan je nakon dvije vezane pobjede ”isčupao” bod u Ferari dok je Fiorentina nastavila sa lošim rezultatima.

Ekipa Stefana Piolija napadala je tokom svih 90 minuta, ali je nekako uspjela da osvoji bod.

Spal je do poluvremena imao prednost od dva gola (Valoti, Flokari), ali i igrača manje (isklučenje D’Alesandra).

Međutim, Milan je uspio da ostane neporažen. Gosti su sasvim zasluženo preko Leaa u 79. i autogolom Vikarija u 94. minutu osvojili bod.

Novi šok doživjela je Fiorentina. Viola je na svom terenu poražena od Sasuola – 1:3 (0:2).

Defrel je blistao kod gostiju sa dva gola (24. i 35.), Muldur se takođe upisao u 61. dok je Kutrone u 90. minutu ublažio poraz domaćih.

Pobjedu je ostvarila i Verona nad Parmom – 3:2 (1:1), ali i Sampdorija nad Lećeom u gostima 2:1 (1:0).