Mineiro gazi ka tituli, savladan imenjak iz Kuritibe (VIDEO)

Atletiko Mineiro je sve bliži tituli prvaka Brazila. ”Galo” je sinoć u Kuritibi savladao Atletiko Paranaense sa 1:0.

Mineiro je tako stigao do 11 bodova viška u odnosu na Flamenga, koji će meč 32. kola odigrati večeras protiv Korintijansa.

Gosti iz Belo Orizontea su teškom mukom stigli do trijumfa protiv Paranaensea, a čovjek odluke bio je Zaraćo.

On je u posljednjem minutu prvog dijela, nakon asistencije Kena, uspio da pogodi i da, ispostaviće se, donese pobjedu svojoj ekipi.

U nastavku je i Hulk zatresao mrežu, ali se prethodno nalazio u ofsajdu, pa je gol poništen, pa promjene rezultata nije bilo.