Šestica mlade reprezentacije na Malti

Na prijateljskom meču u sklopu priprema za naredni ciklus kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, mlada reprezentacija Crne Gore slavila je na gostovanju Malti rezultatom – 6:0!

“Sokoli” su došli do vođstva nakon petnaestak minuta igre, golom Nikole Janjića.

Izabranici Miodraga Vukotića samo četiri minuta kasnije duplirali su rezultat, Ognjen Bakić je pokrenuo akciju, zatim je Jovan Dašić asistirao Dušanu Vukoviću za pogodak.

U 31. minutu Radulović je povisio na 3:0. Primio je dugu loptu Bakića, a zatim pretrčao protivničkog golmana i zatresao mrežu.

Na odmor se otišlo sa tri gola prednosti mlade reprezentacije Crne Gore, a poslije dva minuta igre u nastavku pitanje pobjednika je i definitivno bilo riješeno poslije autogola Andree Zamita.

Radulović je u 51. minutu postigao drugi gol na utakmici, ovog puta na odličnu asistenciju Milana Vukotića.

Nikola Jovićević postavio je konačan rezultat u 75. minutu utakmice.