Mlada
Mlada reprezentacija Crne Gore osvojila je sva tri boda na gostovanju Luksemburgu i to pobjedom od 2:1 u kvalifikacionom meču za Evropsko prvenstvo.

Naš tim sjajno je otvorio meč pošto je već u osmom minutu, nakon kornera Mijovića, Babić pogodio za 1:0. Minut ranije, sjajnu priliku propustio je Sijarić.

Uporni domaćin izjednačuo je u 42. minutu kada je Olesen uspio da savlada Popovića.

U 56. minutu domaćin je ostao sa igračem manje, jer je Koreia dobio drugi žuti karton.

Tim Miodraga Vukotića je potom dao sve za napad, a inicijativu je naplatio u 79. Minutu, kada je rezervista Krstović pogodio sa sa peterca, nakon ubacivanja Drešaja sa desne strane.

Inače, utakmica je počela sa skoro dva sata zakašnjenja zbog kiše koja je natopila teren stadiona u Eš sur Alzetu.

Mlada

Mlada reprezentacija nakon dva kola ima četiri boda, pošto je na premijeri remizirala sa Bosnom i Hercegovinom na DG Areni (2:2).