Reprezentacija
Mlada reprezentacija Crne Gore odigrala je 2:2 sa Bosnom i Hercegovinom u Podgorici, na startu kvalifikacija za EURO 2023. godine.

Gosti su u dva navrata imali prednost, ali su ”sokolići” uspjeli da dođu do boda.

Nakon prvog poluvremena u kojem su, i pored dobrih prilika, mreže mirovale, u nastavku su viđena četiri gola.

Reprezentacija BiH je povela u 48. minutu poslije prekida kada se lopta odbila od Nikole Krstovića i završila u golu.

Odgovor je stigao svega osam minuta kasnije, a ovog puta autogol su postigli Bosanci, tačnije Amar Dedić

Svega dva minuta kasnije Ivan Bašić je pogodio za 1:2, ali je konačan rezultat postavio Andrija Ražnatović i to na kakav način…

Defanzivac Crne Gore lijepo je prošao po lijevoj strani, a onda u stilu napadača majstorski lobovao Azura Aljkanovića udarcem sa desetak metara iskosa.