Mornar i Grbalj
FSCG
Generalna proba za Mornar i Grbalj donijela je goleadu u kojoj su se Barani bolje snašli i slavili rezultatom 5:3.

Posljednja provjera pred nastavak šampionata pokazala je da će Mornar biti prvi favorit za ulazak u viši rang takmičenja. Barani su napravili respektabilan tim sa dosta igrača koji imaju prvoligaško iskustvo i sve osim vrha tabele bio bi neuspjeh.

Izabranici trenera Slavoljuba Bubanje slavili su u generalnoj probi protiv Grblja i nagovijestili da će biti napadačka ekipa. Do sredine prvog poluvremena, Mornar je postigao tri gola (Pepić, Pajović i Guzina) ali su “trikolori” smanjili prednost do kraja poluvremena golom Perovića.

Perović i Juma donijeli su poravnanje Grblju na početku drugog poluvremena ali su Barani u završnici meča preko Kacića i Škrijelja došli do pobjede.

GRBALJ: Popović, Obadović, Ćosić, Vukčević, Stanišić, Juma, Kalačević, Stešević, Perović, Klikovac, Ilić. Igrali su još: Carević, Vujović, Penda.

MORNAR: Vukčević, Kajević, Seratlić, Pajović, Bugarin, Bakić, Sekulović, Vukmarović, Kažić, Pepić, Guzina.

Igrali su još: Radović, Mucović, Merdović, Perišić, Martinović, Idrizović, Cvijović, Kacić, Poček, Bulatović, Škrijelj.