Šestica Napolija zasjenila evrogol Račića (VIDEO)

U odloženoj utakmici 21. kola Serije A fudbaleri Napolija zabilježili su ubjedljivu pobjedu protiv Sasuola rezultatom 6:1 na stadionu “Mapei” u Ređo Emiliji.

Goleadu na ovoj utakmicu otvorio je srpski reprezentativac Uroš Račić kada je sa preko 20 metara natrčao na odbijenu loptu i zakucao je u mrežu rivala.

Bio je to njegov debitantski pogodak za ekipu Sasuola koji je brzo pao u zaborav.

Najprije je Rahmani izjednačio u 29. minutu da bi do kraja poluvremena Osimen golovima u 31. i 41. minutu okrenuo rezultat u korist aktulenih šampiona.

Nisu se zaustavili izabranici Valtera Macarija ni u drugom poluvremenu, a posebno raspoloženi bili su Kvarackelija i Osimen.

Nigerijac je stigao do het-trika već posle dva minuta igre u nastavku iskoristivši asistenciju Gruzijca.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Samo četiri minuta kasnije uloge su zamijenili pa je Kvarackelija upisao prvi gol na ovom meču.

Konačan rezultat isti igrač je postavio svojim drugim golom na meču u 75. minutu.