napoli
Sa odličnim partijama nastavlja Napoli, pobjedom od 4:0 nad Krotoneom zauzeli poziciju broj tri.

Sjajnu šansu odmah na početku meča promašuje Petanja, napadač je imao i dobar šut dvadesetak minuta kasnije, ali Kordaz čita njegovu namjeru.

Lorenco Insinje napravio je ono što nije mogao njegov saigrač, kapiten Napolitanaca fenomenalno pogađa u 31. minutu – 1:0 za goste!

Otišlo se na pauze – na teren se vratio Petrićione, ali vrlo brzo se vratio u svlačionicu zbog direktnog crvenog kartona u 48. minutu.

To brzo tim sa juga Italije koristi, Lozano koristi fenomenalnu asistenciju Insinjea za 2:0 u 58. minutu.

Očigledno je bilo da gosti nose sva tri boda. U srijelce se upisuje i Dieme u 77. minutu, a tim sa juga Italije vodi sa 3:0.

Petanja postavlja konačnih 4:0, gol u nadoknadi vremena za napadača Napolija.