Nestvaran fudbal na "Etihadu"! Siti sa jednim golom prednosti na revanš u Madrid

Fudbaleri Mančester sitija savladali su sa 4:3 ekipu Real Madrida, u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Spektakularan meč gledali smo na “Etihadu”, a na kraju Real može biti zadovoljan mininalnim zaostatkom nakon prvih 90 minuta.

Snažno su “građani” ušli u utakmicu, pa je već u drugom minutu De Brujne pogodio za 1:0, a Žesus u 11. duplirao vođstvo.

Propustili su potom domaći dvije velike šanse da uvećaju vođstvo, pa je stigla kazna.

Karim Benzema je pokazao zašto igra u životnoj formi i iz voleja poentirao.

Na početku nastavka ofanziva Sitija, stativa Mareza, pa pogodak Fodena za 3:1.

Samo minut kasnije Vinisijus je pobjegao Fernandinju na sredini terena, pretčao u punom sprintu 50 metara i rutinski savladao Kurtou.

Novi gol za siti stigao je u 74. minutu i to kada je Silva, fantastičnim udarcem, pogodio gol gostiju.

Konačan rezultat postavio je Benzema, golom iz penala u 82. minutu meča.