Njukasl
Njukasl - Totenhem / Twitter

Na današnjoj utakmici 30. kola engleske Premijer lige, između Njukasla i Totenhema došlo je do izjednačenja, rezultatom 2:2.

Od početka meča Hari Kejn je pokazao da je raspoložen za današnji duel, u 6. minutu napadač Spursa je ozbiljno namučio golmana Njukasla ali nije bilo promjene rezultata.

Nakon nekoliko sporednih šansi na obije strane, Holinto je odlično ispratio akciju svojih saigrača, i doveo domaćina u vođstvo od 1:0 u 28. minutu utakmice.

Na odgovor Totenhema se čekalo samo dva minuta, Hari Kejn je pokazao klasu, i zakucao loptu iza leđa golmana Dubravke.

Sjajni Englez je u 34. minutu ponovo zatresao mrežu Njuke, za potpuni preokret gostujućeg sastava.

Taman kada se činilo da će Totenhem ostvariti trijumf, Vilok se najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju i nakon odbitka uspio da savlada Huga Lorisa.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, pa je tako ekipa Žozea Murinja ostala na petom mjestu, dok je Njuka trenutno na jednom mjestu iznad crte.