Obradović: Svi funkcionišemo kao jedan, to je najvažnije!

Ivan Obradović – fudbaler Partizana rekao je da su “crno-bijeli” u derbi ušli bojažljivo, ali da nema vremena za žaljenje.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerješeno 1:1 u 165. večitom derbiju.

“Prvih 15 minuta igre nismo izgledali onako kako je trebalo i i kako su na nas navikli. Posle smo stvorili šanse i vodili do 80. minuta. Šteta, ostaje žal, ali idemo dalje. Imamo bodovnu prednost, sledeća utakmica je već u četvrtak, nema prostora za žaljenje i idemo na pobjedu.

“Da smo pobijedili, odvojili bismo se pet bodova na tabeli i to bi bila ozbiljna bodovna razlika. Sad smo gdje smo i bili, idemo dalje i to je to. Svi funkcionišemo kao jedan, to je najvažnije. Svako svakog podržava, idemo dalje i mislim da ćemo izaći na pravi put” , rekao je Obradović nakon meča.