omladinska reprezentacija
FSCG
Omladinska reprezentacija Crne Gore savladala je vršnjake iz Sjeverne Makedonije minimalnim rezultatom 0:1. Gol odluke postigao je Aldin Mušović u 65. minutu.

U prvom od dva prijateljska meča koja će se odigrati u Sjevernoj Makedoniji, naši reprezentativci su se bolje snašli i slavili rezultatom 0:1.

Predrag Jovetić, trener u stručnom štabu U19 selekcije istakao je da su momci odigrali odličnu utakmicu i da su ispoštovali svaki dogovor iz svlačionice:

• Odigrali smo izvanrednu utakmicu. Momci su odradili i ispoštovali sve ono što se dogovorili u svlačionici. Kao plod takvog pristupa i igre stigao je i pogodak koji smo postigli u drugom poluvremenu. Sada je cilj da se što bolje spremimo za narednu utakmicu, želimo da pružimo partiju kao što je ova današnja.

Naša omladinska reprezentacija odigrala je dobro i organizovano u odbrani, posebno se istakao golman Lazar Baltić sa par dobrih intervencija. Odlučujući trenutak desio se u 65. minutu kada je napadač Jedinstva Aldin Mušović postigao gol, iz drugog pokušaja.

Imala je Crna Gora još nekoliko dobrih šansi preko Đorđa Šaletića da poveća prednost ali naš reprezentativac nije uspio da postigne gol.

Naredni meč ove dvije ekipe odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

SJEVERNA MAKEDONIJA – CRNA GORA 0:1