Palmeiras se provukao u Belo Orizonteu, Velez slavio (VIDEO)

2
7
Palmeiras
Fudbaleri Atletiko Mineira i Palmeirasa odigralali su 2:2 u prvom meču četvrtfinala Kopa Libertadoresa.

Sjajan meč odigrale su dvije ekipe, a osim četiti gola viđen je veliki broj šansi na obje strane.

Aktuelni šampion Brazila imao je prednost od 2:0 golom Hulka i autogolom Murilja.

Ipak, to “galu” nije bilo dovoljno da ostvari pobjedu. Dvostruki šampion Južne Amerike uspio je da izbjegne poraz.

Prvo se Muriljo iskupio za autogol, da bi Danilo u prvom minutu sudijske nadoknade izjednačio rezultat.

Atl MG – Palmeiras

Spektakularan meč prethodne noći odigrali su Velez i Taljares iz Kordobe, a slavio je domaćin rezultatom 3:2.

Heroj trijumfa domaćina bio je Fernandez koji je u 90. minutu pogodio za 3:2.

A, Velez je vodio 2:0 golovima Jansona u 5. i 73., da bi gosti iz Taljeresa poravnali pogotcima Santosa u 81. i Gara u 87. minutu.