Crne Gore
Reprezentacija Crne Gore poražena je u Podgorici od Izraela sa 3:1 u prijateljskom meču.

Poslije remija protiv Bosne i Hercegovine u Sarajevu (0:0) i veoma dobre partije, ”sokoli” večeras nijesu bili na željenom nivou pa je protivnik zasluženo slavio.

Prvi dio igre bio je nezanimljiv bez većih šansi, ali je nastavak donio dosta bolji fudbal.

Gosti su u razmaku od samo dva minuta stigli do komotne prednosti. Prvo je Zahavi pogodio u 67., da bi Solomon povisio na 2:0 u 69. minutu.

Reprezentacija Crne Gore uspjela je da se vrati u igru golom Bećiraja iz jedanaesterca, ali su Izraelci u sudijskoj nadoknadi stavili tačku na ovaj meč.

Tačnije, sjajnim udarcem Kinde je postavio konačnih 1:3.

Naš nacionalni tim slobodan je do septembra kada će utakmicom protiv Turske nastaviti kvalifikacije za SP.