Partizan primio gol od Sevića

Već u prvom poluvremenu Partizan je protiv Zlatibora odradio najveći dio posla u pokušaju da dođe do nove pobjede, crno-beli su taj deo igre dobili sa ubedljivih 3:0, pa je trener Stanojević već u poluvremenu izvršio trostruku izmenu – Natha, Asana i Holendera zamenili su Suma, Lutovac i Bajbek.

Ali, u nastavku crno-bijeli ne izgledaju tako ubjedljivo, što su gosti iskoristili da smanje rezultatski zaostatak.

Gosti su iznudili slobodan udarac na desnoj strani terena u 52. minutu na Partizanovoj polovini. Bilo je oko 30 metara udaljenosti od gola Stojkovića.

Fudbaler Zlatibora Sević je izveo taj slobodan udarac, želio je da centrira, ali na ivici peterca niko nije uspio da zahvati loptu, koja nisko odskače pred golom Partizana i završava u donjem desnom uglu Stojkovićevog gola – 3:1.već u prvom poluvremenu.