Partizan teško do pobjede, Zvezda još teže

0
2
partizan
U posljednjem meču u kalendarskoj 2022. godini, fudbaleri Partizana i Cvene zvezde ostvarili su trijumfe.

Partizan je izuzetni teško stigao do trijumfa nad Novim Pazarom, u 19. kolu Superlige Srbije – 1:0.

Mučili su se “crno-bijeli” dugo protiv gostiju, ali su nekako uspjeli da ih slome u 72. minutu.

Natho je šutirao, lopta se odbila do mladog Jovića koji je savladao Kljajića i na taj način donio pobjedu Beograđanima.

Zvezda je još teže upisala trijumf na gostovanju Radniku iz Surdulice – 2:1.

Katai je u 35. minutu pogodio za vođstvo gostiju i tada se činilo da će šampion rutinski upisati nove bodove.

Ipak, domaćin se nije predavao a golom Spasića je poravnao rezultat, da bi nešto kasnije propustio par ozbiljnih prilika za preokret.

Zvezda je u finišu napadala, a to im je dalo rezultat u 92. minutu kada je Katai iz “slobodnjaka” pogodio za konačnih 1:2!