Partizan je užasan - Vojvodina zasluženo slavila u "Humskoj" (VIDEO)

Posrtanje Partizana se nastavlja i ne nazire mu se kraj. U utakmici 33. kola Superlige Srbije “crno-bijeli” su poraženi u “Humskoj” od Vojvodine sa 3:2.

Nakon skoro osam godina Novosađani su slavli u Beogradu, a po svemu viđenog – to je apsolutno zasluženo.

Partizan je u slobodnom padu, pretrpio je i peti vezani poraz, a takođe je na petoj utakmici u nizu primio bar dva gola…

Nije djelovalo da će na debiju Alberta Nađa “crno-bijeli” izgubiti pošto su poveli autogoom Crnomarkovića u 18. minutu.

Vojvodina je bila bolji rival i prije, ali i poslije tog gola i to je naplatila u finišu prvog dijela.

Prvo je Zadi u 38. poravnao, da bi Zukić u 44. preokrenuo rezultat.

Registrujte se uz promo kod SPORT, preuzmite bonus i kladite se na najbolju sportsku ponudu klikom OVDJE.

Partizan je i u nastavku bio dosta loš, ali je u 57. minutu lijepim golom Stojkovića izjednačio.

Nije to poremetilo goste koji su čak uspjeli da postignu dva gola, ali su oba poništena zbog faula u napadu.

Ipak, nagrada za sjajnu, hrabru i disciplinovanu igru za goste je stigla u 94. minutu kada je Njegoš Petrović savladao Jovanovića udarcem sa distance…