Partizan nadigrao Vojvodinu u Humskoj

U derbiju 25. kola Superlige Srbije Partizan je nastavio seriju pobjeda pošto je u Humskoj savladao Vojvodinu 2:0.

Poslije tri uzastopna poraza crno-bijeli su konačno pobijedili Vojvodinu, a junak susreta je japanski internacionalac Takuma Asano.

Da se nalazi u odličnoj formi pokazao je i protiv Novosađana postigavši oba gola, čime je nastavio golgetersku seriju jer mu je ovo treća vezana utakmica da trese mrežu rivala, a ukupno 13. i 14. gol ove sezone.

Partizan je ofanizvnu igru krunisao golom u 25. minutu. Japanski fudbaler je pobjegao odbrani gostiju i pogodio za 1:0.

Domaći su bili mnogo bolji tokom čitavog meča, a u 64. minutu, Japanac je poslije sjajne asistencije Natha postavio konačih 2:0.