Ilić partizan
Izvor: Twitter

Fudbaleri Partizana su nastavili pobjednički niz nakon gostovanja u Bačkoj Topoli.

Crno-bijeli su uspjeli da savladaju TSC rezultatom 3:1 na „TSC Areni“, u okviru 14. kola Super lige Srbije.

U prvom poluvremenu je viđena prava goleada i jedan preokret. TSC je došao do vođstva u 9. minutu utakmice golom Marka Petkovića.

Samo tri minuta je bilo potrebno Partizanu da poravna rezultat na današenjem meču.

Natho je odlično pronašao Rikarda kome nije bilo teško da savlada golmana Filipovića u 12. minutu utakmice.

A onda je uslijedio šou mladog i talentovanog Nikole Terzića.

Krilo Partizana je krunisao fenomenalnu akciju u 27. minut utakmice. Rikardo je pokazao da umije odlično da asistira, te mladom fudbaleru nije bilo teško da donese gostima vođstvo.

Samo nekih desetak minuta kasnije crno-bijeli su uspjeli da povećaju prednost.

Ponovo je glavni junak bio Nikola Terzić koji je odlično ispratio dešavanja u kaznenom prostoru TSC-a. Filipović je odlično odbranio šut Natha, ali je lopta došla do Terzića koji upisuje svoj drugi gol na današnjem meču.

Nakon gola crno-bijelih, domaći sastav je pokušao da smanji rezultatski zaostatak. Banjac je pogodio stativu gola koji čuva Stevanović, ali promjene rezultata nije bilo.

U drugom dijelu igre tempo je znatno opao, što je prouzrokovalo da ne bude novih pogodaka.

Partizan je nastavio da dominira srpskim šampionatom, dok je TSC zabilježio treći poraz i nizu.