Partizan doživio neprijatan poraz, FOTO: FK Partizan
U 7. kolu fudbalske Superlige Srbije veliko iznenađenje – Partizan pred svojim navijačima pretrpio poraz od Spartaka iz Subotice, bilo je 0:1

Rano su eliminsani iz Kupa Srbije, to su opravdali dobrim igrama u Evropi, odnosno plasmanom u nokaut fazu Lige Konferencija, ali su večeras fudbaleri Partizana doživjeli krah – poraženi su od subotičkog Spartaka 1:0 u 7. kolou Superlige Srbije.

“Crno-bijeli” su bili agresivniji u prvom poluvremenu, ali nijesu uspjeli da stvore mnogo šansi, najbolju imao je Baždar, mladi napadač Partizana bio je i najbolji igrač domaćina u prvih 45 minuta.

U nastavku je dvije sjajne šanse imao štoper Svetozar Marković, a kad već govorimo o defanzivcima treba istaći da je naš reprezentativac Igor Vujačić odgledao meč sa klupe za rezervne igrače.

U 86. minutu maestralna kontra gostiju koju je u gol pretvorio 21-godišnji napadač Spartaka Luka Bijelović. Partizan je ostao na 40 bodova, dok Crvena zvezda ima 47 uz meč manje.

Spartak je ostvario četvrtu pobjedu u sezoni i nalazi se na 11. mjestu.