Patrik Vijeira: Nismo imali sreće

Menadžer Kristal Palasa Patrik Vijeira istakao je da je razočaran nakon meča sa Arsenalom i kako kaže smatra da su zaslužili pobjedu.

Arsenal je poveo u prvom poluvremenu, dok se Kristal Palas odlično pokazao u drugom poluvremenu i preokrenuo rezultat u svoju korist. Međutim domaći tim je stigao do izjednačenja u petom minutu sudijske nadoknade vremena – 2:2.

Patrikov tim je na isti način ostao bez pobjede u duelu sa Brajtonom (1:1).

Bili smo tako blizu, ali to je počelo prečesto da nam se dešava. Moramo da naučimo lekcije iz utakmica koje smo igrali ranije. Zaista sam razočaran zbog načina na koji se tim vratio u drugom poluvremenu, smatram da smo zaslužili pobjedu. Žao mi je igrača. Pokazali su karakter i bili hrabri, ali primiti onakav gol u 95. minutu teško je prihvatiti. Nismo imali sreće, ali verujem da će nas ovakve utakmice ojačati“, rekao je Patrik.