Engleske
U terminu od 20 sati i 45 minuta odigrano je sedam mečeva u kvalifikacijama za SP, a sigurne pobjede ostvarile su reprezentacije Engleske, Poljske i Danske.

Reprezentativci Engelske su postigli pet golova na gostovanju Andori.

Čilvel je u 17. minutu doveo Engeze u vođstvo, a Saka je pet minuta prije kraja prvog poluvremena povisio na 2:0.

U nastavku, Ejbraham je u 59. minutu postigao treći gol, a protivnika su dotukli Vard-Praus posle penala u 79. minutu i Griliš u 86. minutu susreta za više nego ubjedljivu pobjedu Engleske.

Pet golova su takođe postigli Poljaci, protiv San Marina.

Sviderski je u desetom minutu postigao vodeći gol, a deset minuta kasnije Broli je postigao autogol. U nastavku, Kedziora je u 50. minutu postigao treći gol, a u finišu su pogađali i Buksa i Pjontek za konačnih 5:0.

Danska je bila veoma ubjedljiva u Moldaviji, slavila je sa 4:0 i nastavila fantastičan niz u ovim kvalifikacijama – svih sedam pobeda uz gol-razliku 26:0!