OFK Petrovac savladao Sutjesku

Danas je odigran meč, 17. kola Telekom Prve crnogorske lige, između OFK Petrovac i FK Sutjeska, na kojem je Petrovac ostvario ubjedljivu pobjedu sa rezultatom 3:0.

Domaćin je do sedmog ovosezonskog trijumfa došao golovima Balše Boričića u 18. minutu, Adnana Bašića u 45. iz jedaanesterca i Marka Miličkovića u 52. minutu.

Dečić je u Baru slavio protiv Mornara 2:1.

Domaćin je poveo golom Ognjena Rolovića u 23. minutu.

Izjednačio je Ijlir Camaj u 62. minutu, a pobjedu ekipi iz Tuzi, sedmu ove sezone, donio je Kristijan Vuljaj, pogodkom u 77. minutu iz jedanaesteraca.

Duel fudbalera Podgorice i Iskre, završen je rezultatom 0:0, dok je Zeta u Golubovcima slavila protiv pljevaljskog Rudara 2:0.

Sutjeska je, nakon 17. kola, na prvom mjestu sa 37 bodova i ima osam više od Budućnosti i Dečića.

Na četvrtoj poziciji je Petrovac sa 27, dok je peta Iskra sa bodom i utakmicom manje.