Piksi nakon Portugala

Fudbaleri Srbije su jedva došli do remija kao domaćini nad Portugalom, posle izgubljenog prvog poluvremena (0:2).

Za Srbije je ovo druga utakmica u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a selektor Srbije, Dragan Stojković Piksi, nakon utakmice je kazao da je zadovoljan svojom ekipom.

-Veoma zanimljiva, takmičarska utakmica. Prvo poluvrijeme je pripalo Portugalu, drugo nama. Momci su pokazali hrabru igru. Riječ predaja ne postoji u našem rječniku. Rezultat je po meni realan i hrabri nas da smo na dobrom putu. Nemojte zaboraviti da je ovo jedna od najboljih ekipa u Evropi, šampion Evrope-, rekao je Dragan Stojković Piksi.

Srbija u Grupi A nakon prethodna dva meča ima četiri boda. Selektor je istakao i da je vjerovao u izjednačenje, ali i u pobjedu.

-Jesam zadovoljan, ali ne i prezadovoljan jer sam zaista očekivao pobjedu, bez da potcjenjujem nekoga-, naveo je Stojković.

U narednom kolu Srbija gostuje Azerbejdžanu, meč je zakazan za utorak.