Pobjeda Crne Gore, Osmajić srušio ”helene”

0
13
Crne GOre
Fudbalska reprezentacija Crne Gore, nadigrala je večeras u Podgorici Grčku, u prijateljskoj utakmici – 1:0.

Crnogorska reprezentacija pružila je sjajnu partiju i zasluženo je upisala pobjedu.

Trenutak odluke dogodio se u 59. minutu. Osmajić je nakon sjajne asistencije Erakovića postigao svoj prvi gol za A selekciju.

Pobjeda naše ekipe mogla je biti i ubjedljivija, ali su ”heleni” večeras na golu imali raspoloženog Vlahodimosa koji je u par navrata sjajno reagovao.

Koliko je reprezentacija Crne Gore bila nadmoćna pokazuje podatak da su gosti prvi pravi udarac ka golu naših uputili u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Ono što posebno raduje jeste činjenica da su prve minute u reprezentacije upisali Krstović, Rakonjac, Janjić i Drešković.

Crna Gora je značajno popravila utisak u odnosu na prikazano u Jerevanu i napravila kvalitetnu uvertiru pred B Ligu naciju u junu.