Poraz na kraju kvalifikacija
FSCG
Futsal reprezentacija Crne Gore pretrpjela je poraz od 2:0 protiv Italije, u posljednjem meču grupe 7 kvalifikacija za EURO 2022.

Naša reprezentacija ostavila je dobar utisak na teškom gostovanju u Italiji, protiv prvoplasirane ekipe u grupi i jedne od najboljih selekcija u Evropi. Početak meča je nagovijestio da bi pobjeda domaćina mogla da bude ubjedljiva, nakon što je Giljero Gajo postigao gol za 1:0 u 3. minutu igre. Ipak, naša selekcija se brzo konsolidovala pa je minimalan rezultat na semaforu stajao sve do 37. minuta kada je Andre Fantaćele potvrdio trijumf ,,azura”.

Futsal reprezentacija Crne Gore zabilježila je peti poraz u grupi 7 kvalifikacija za EURO 2022, uz jednu pobjedu.

Italija: Franćesko Molitijerno, Paolo Ćesaroni, Karmelo Musumeći, Muriljo, Giljerme Gajo. Igrali su još: Edoardo di Ponto, Gabrijel Mota, Mateo Espozito, Alesio di Eugenio, Kainan de Matos, Pablo Arijan Vijeira, Eduardo Alano, Vinćenco Kaponigro, Andre Fantaćele.
Selektor: Masimilijano Belarte.

Crna Gora: Balša Đurković, Milovan Drašković, Marko Spasojević, Dejan Miličić, Aleksandar Obradović. Igrali su još: Milun Sekulić, Eldin Ćorović, Ognjen Šušić, Luka Marković, Ivan Mugoša, Nikola Vidaković, Luka Vuletić, Milan Gojačanin.
Selektor: Sveto Ljesar.