Budućnost
Fudbaleri Budućnosti poraženi su od Toršavna u gostima sa 4:0 u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu konferencija.

Šampion Crne Gore doživio je pravi debakl protiv ekipe koja je sastavljena od poluprofesionalnih fudbalera i kojoj je druga runda kvalifikacija nekog evropskog takmičenja bio najveći uspjeh.

Strijelci za Farane, bili su dva puta Pržibilski, u 45. i 47. minutu, te Petersen u 58. i Johansen iz penala u 66. minutu.

Plavi su zaprijetili samo u dva navrata, Draško Božović iz slobodnog udarca krajem prvog poluvremena i Ivanović sredinom drugog poluvremena, ali lopta nije htjela u gol.

Budućnost se praktično već nakon 90 minuta oprostila od Evrope, pa će revanš u utorak biti samo formalnost.