PSŽ jedva savladao Lens

Večeras je PSŽ odigrao veoma uzbudljivu i napetu utakmicu, kojom je obezbijedio vođstvo sa još 3 kola do kraja.

Parižani su protiv Lensa koji je pružio odličan otpor imali veoma težak zadatak, ali su kao domaćini stigli do pobjede rezultatom 2:1.

Prednost PSŽ-u donio je Nejmar 18. golom u sezoni. On je u 33. minutu bez problema savladao Farineza.

Brazilac je bio igrač utakmice u kojoj je imao 48 tačnih dodavanja, osam kreiranih prilika i 12 osvojenih duela.

Sjajna igra nekadašnjeg fudbalera Barselone krunisana je asistencijom koju je Nejmar upisao u 59. minutu.

Ipak, samo dva minuta kasnije, nadu za ovosezonsko najprijatnije iznenađenje u Francuskoj vratio je Ganago, ali ispostavilo se da je to bio samo počasni gol.

PSŽ je pobjedom stigao do prvog mjesta i sada ima dva boda, ali i utakmicu više od Lila, koji svoj meč 35. kola igra u subotu uveče.